Wewnętrzne, Z życia firmy eura7

Nowi ludzie w Eura7

W lipcu do zespołu Eura7 dołączyły trzy kolejne osoby: Karolina Kular, Yuriy Kisil i Sebastian Żarnowski.

labber.pl

Karolina będzie zajmować się pozyskiwaniem nowych klientów jako New Business Manager. Sebastian objął stanowisko Junior Copywritera, a oprócz tego będzie wspierał dział kreacji. Yuriy, natomiast, zajął stanowisko PHP Developera.

Karolina w wolnym czasie lubi podróżować. Poza tym strategie sprzedażowe wymyśla przepływając kolejne długości basenu. Pasjonuje ją giełda.

Sebastian interesuje się fotografią analogową, a poza tym przyznał się nam, że cierpi na syndrom N.Z.M.I. – Nadmierne Zainteresowanie Marketingiem Internetowym. Skończył kulturoznawstwo o specjalności medioznawstwo. Lubi dzieci i kino. Nie cierpi bałaganu na biurku, nie potrafi…krzyczeć i się wkurzać.

Yuriy wcześniej pracował, między innymi w Grupie Adweb,  Netface i Veneo. Najlepiej odpoczywa nic nie robiąc.

Witamy w Eura7!

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x
Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL