Omówienia projektów, Reklama, Z życia firmy eura7

Oddaj głos na naszą realizację i wygraj 5000 zł!

Drodzy czytelnicy, obie zgłoszone przez naszą agencję realizacje przeszły preselekcję – pierwszy etap głosowania Akademii w konkursie Webstarfestival na najlepsze strony w polskim Internecie. O tym, czy dostaniemy webstara zadecydują już Wasze głosy. Jeżeli jesteście z nami, zagłosujcie na nasze strony!

labber.pl

Głosowanie internautów trwa od 17 listopada (godzina 9:00) do 1 grudnia 2010 (godzin 15:00) za pomocą sms. Koszt jednego sms to 2,44 zł z VAT.

Prosimy o głosowanie na nasze strony ;)

Kasztanowa Aleja – SMS o treści WSF.W2303 na numer 7238

Fundacja Anny Dymnej Mimo Wszystko – SMS o treści WSF.W2101 na numer 7238

Konkurs z nagrodami – możesz wygrać 5.000 zł !

W dniu 2 grudnia 2010 o godz. 10.00 pod numery telefonów, które wzięły udział w głosowaniu internautów zostanie wysłany sms z pytaniem konkursowym. Osoba, która odpowie poprawnie na pytanie i jej czas odpowiedzi od momentu wysłania pytania do momentu rejestracji odpowiedzi będzie najkrótszy – wygrywa. Każdy sms wychodzący od integratora z pytaniem ma przypisany czas w jakim został wysłany (każdemu numerowi włączany jest osobny stoper). W praktyce to oznacza, że teoretycznie osoba, która otrzymała pytanie jako ostatnia może wygrać jeśli najszybciej odpowie na pytanie. Sprawdź regulamin głosowania internautów i konkursu z nagrodami, zapoznaj się z zasadami i oddaj swój głos!

labber.pl

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL