Nowinki techniczne, Z życia firmy eura7

Ogólnopolskie Seminarium Biznesu i Nowych Technologii

Od 23 do 26 kwietnia na Politechnice Gdańskiej odbędzie się NetVision, czyli Ogólnopolskie Seminarium Biznesu i Nowych Technologii. Tematy poruszane podczas seminarium zostały podzielone na tzw. ścieżki tematyczne: Brand Management, Inwestycje pod kontrolą, Mobile 2.0, Ambient Media, High-Tech, Networking 2.0. Wykłady będą prowadzone przez 55 prelegentów (przynajmniej tylu ich naliczyłem).

Patronem honorowym jest Prezydent Miasta Gdańsk Paweł Adamowicz i Rektor Politechniki Gdańskiej Prof. dr hab.inż. Henryk Krawczyk.

Z ramienia agencji interaktywnej EURA7 wystąpi nasz kolega Grzegorz Skuza. W ramach ścieżki „Brand Management” we czwartek w godzinach 14.30 – 15.15 wygłosi prelekcję pt.: No to przebrała się marka, czyli brandy w internecie. Zapraszamy!

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x