Doświadczenia, Z przymrużeniem oka, Z życia firmy eura7

Ojczysty – dodaliśmy do ulubionych!

W związku z – obchodzonym dziś – Międzynarodowym Dniem Języka Ojczystego nasi Kreatywni i Dział Handlowy postanowili przyjrzeć się kilku słowom, których najczęściej używają oraz zastanowić się, czy pewnych treści nie dałoby się przekazać w nieco bardziej tradycyjny sposób…

labber.pl

Jeśli macie pomysły na 4 ostatnie słowa lub lepsze propozycje, to zapraszamy do podzielenia się nimi w komentarzach do tego wpisu lub na naszym profilu na FB.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x