Doświadczenia, labber.pl - ogólne

Optymalizacja serwisu pod kątem użyteczności – czy warto? Zapowiedź

Wielokrotnie zdarzają się serwisy internetowe, z których korzystanie nie należy do łatwych i przyjemnych. A to trudno znaleźć potrzebną w danej chwili informację, a to rozmieszczenie poszczególnych elementów serwisu nie odpowiada potrzebom użytkowników. Z pomocą w projektowaniu skutecznych i przyjaznych użytkownikom serwisów internetowych przychodzi projektowanie funkcjonalne.

Dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu serwisu internetowego pod kątem usability, będzie on łatwy i intuicyjny w obsłudze, a użytkownicy bez trudu i zbędnego wysiłku będą mogli wyszukać na stronie konkretne informacje.  Strona zoptymalizowana pod kątem użyteczności to strona skuteczna marketingowo i sprzedażowo, satysfakcjonująca jej użytkowników i powodująca odwiedzalność.

W Eura7 pojektując serwis www zapewniamy Klientom także profesjonalne doradztwo i usługi z zakresu projektowania funkcjonalnego. Zależy nam, by  realizowane przez nas strony były nie tylko atrakcyjne, ale i efektywne.

labber.pl

źródło: http://www.flickr.com/photos/46869197@N08/5170169412/

W najbliższym czasie, na Labberze będziemy krótko dzielić się naszym know how dotyczącym użyteczności serwisów  internetowych. Joanna Kaczorowska, User Experience Designer w Eura7, będzie przedstawiać tutaj główne zasady, o których należy pamiętać w tym kontekście. Wszystko to w pigułce, a konkretniej w formie:

7 rad w 7 częściach – od Eura7

Część pierwsza już wkrótce. Zapraszamy!

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL