Doświadczenia, Omówienia projektów

Papervision3D w nowym serwisie internetowym firmy Marins

Prezentujemy Państwu świeżo opublikowany serwis internetowy firmy Marins: www.marins.pl.

Firma Marins jest liderem w produkcji materiałów POS. Swoją pozycję na rynku buduje w oparciu o opatentowany na całym świecie system automatycznych standów „Lama”. Firma postanowiła zainwestować w nowy serwis internetowy i w 2009 roku w wyniku konkursu wybrała jako partnera Agencję Interaktywną Eura7.

W wyniku prac powstała produkcja zawierająca szereg nowoczesnych rozwiązań, które umożliwiają odbiorcy dokładne zapoznanie się z ofertą Marins, a w przypadku chęci współpracy ułatwiają kontakt z firmą.

Dzięki  zastosowaniu technologii Papervision3D użytkownik może zobaczyć jak wyglądają wybrane modele Lam. Może nimi też w dowolny sposób obracać.

labber.pl

labber.pl

Serwis wyposażony jest w specjalny system „konfigurator”, umożliwiający samodzielne budowanie standu Lama. Po ułożeniu interesującej nas konfiguracji, możemy wysłać zapytanie o taki produkt oraz wydrukować wizualizację Lamy.

labber.pl

Zapraszamy do zapoznania się z serwisem pod adresem www.marins.pl.

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL