Doświadczenia, Facebook, labber.pl - ogólne, Omówienia projektów, Z życia firmy eura7

Pierwsza część warsztatów Internet ASAP za nami!

Pierwsza część cyklu warsztatów Internet ASAP już za nami. W Krakowie, Poznaniu i Warszawie rozmawialiśmy o tym, jak prowadzić skuteczny email marketing, uniknąć kryzysów w social media i co zrobić, jeśli już się pojawią oraz jakie są możliwości wykorzystania chmury w biznesie.

labber.pl

Frekwencja dopisała, a wielu z Was pytało już o kolejne edycje :)

Te z pewnością będą, gdyż warsztaty są wydarzeniem cyklicznym odbywającym się raz na kwartał. Na razie warsztaty odbywają się w Krakowie, Poznaniu i Warszawie, ale w przyszłości planujemy rozszerzyć je również o inne miasta. Staramy się, aby ich tematyka w jak największym stopniu odpowiadała sygnalizowanym przez Was potrzebom.

Jeżeli macie swoje propozycje, zarówno dotyczące miejsca jak i tematów warsztatów, czekamy na Wasze sugestie pod adresem: kontakt@internetasap.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

Pełną relację zdjęciową, można obejrzeć TU.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x