Doświadczenia, labber.pl - ogólne, Omówienia projektów

Pierwsza edycja Internet ASAP za nami!

150 uczestników, 2 dni prelekcji i gorących dyskusji w kuluarach, okazja do spotkania i wymiany doświadczeń na temat praktycznych możliwości wykorzystania trendów w e-marketingu – tak pokrótce można podsumować pierwszą konferencję Internet ASAP (31.05-1.06.2012)!

Frekwencja dopisała! Sala była pełna a atmosfera sprzyjała interakcjom, rozmowom i ciekawym pytaniom. Konferencja pokazała, że tego typu inicjatywy są bardzo potrzebne w Krakowie i mamy nadzieję, że idea Internet ASAP będzie miała kontynuację.

Jak było? Relacja fotograficzna z całości konferencji tutaj.
Materiały i prezentacje z konferencji już wkrótce dostępne będą na www.internetasap.pl.

labber.pl
labber.pl
labber.pl
labber.pl

Dziękujemy Uczestnikom za udział i aktywność oraz zapraszamy na kolejne edycje konferencji i do uczestnictwa w innych inicjatywach organizowanych przez Eura7!

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x