Z życia firmy eura7

Pierwsze występy piłkarskiej reprezentacji agencji EURA7 zakończone małym sukcesem :)

Nasza agencja zgłosiła swoją drużynę do udziału w piłkarskich rozgrywkach futsalowych, organizowanych przez Gminę Wielka Wieś. Mecze odbywają się na sali gimnastycznej w gimnazjum w miejscowości Biały Kościół.

W dniu wczorajszym planem minimum było zdobycie jednego punktu. Graliśmy dwa mecze, więc wystarczyło raz zremisować. Niestety plan minimum został omylnie zinterpretowany i zdobyliśmy jeden punkt… tyle, że bramkowy. Jedyną bramkę w przegranym przez nas meczu z „White United” 1:8 zdobył Kuba Piotrowski. Kolejny mecz z drużyną „Bez Sponsora” wyszedł już nieco lepiej, bo przegraliśmy tylko 0:2.

Myślę, że słabe wyniki spowodowane są tym, że miejsce aktywności sportowej zawodników zajęła… interaktywność. :)

labber.pl

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL