Z życia firmy eura7

Piłka nożna – mamy ten jeden punkt!

Nareszcie w rozgrywkach futsalowych organizowanych przez Gminę Wielka Wieś nasza ekipa wywalczyła 1 punkt! Zremisowaliśmy po bardzo dobrym meczu z trzecią drużyną tabeli „Bamet” 4:4. Pomimo tego, że wygrywaliśmy 4:1 pod koniec drugiej połowy straciliśmy siły, a przeciwnik tak napierał, że w ciągu 4 minut odrobił straty. Obecnie zajmujemy ostatnie miejsce w tabeli. W najbliższy wtorek szlagier sezonu – derby z drużyną StudioSiedem i walka o przedostatnie miejsce w tabeli :)

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x