Abanana, Doświadczenia, Eventy i ambienty, Najnowsze, Z życia firmy eura7

Po burzy zawsze wychodzi słońce… i zaczyna się Kraków Business Run 2019!

W ostatnią z kapryśnych, wrześniowych sobót na obszarze krakowskiego Starego Miasta odbył się Poland Business Run. Poranna ulewa nie zachęcała do wyjścia z domu, jednak po przybyciu uczestników na miejsce pogoda stwierdziła, że da szansę biegaczom i nie przeszkodzi w tej szlachetnej inicjatywie.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że w Krakowie do startu zgłosiło się najwięcej uczestników, bo aż 7090! O godzinie 10.00 rozpoczęła się energetyczna rozgrzewka, aby o 10.30 bieg mógł się rozpocząć. Ekipa Abanana Advertising – czyli Ula, Karol, Paweł, Jarek i Marcin – również brała udział w wyzwaniu, a mimo pierwszego takiego startu oraz tłumów poszło jej naprawdę dobrze!

ekipa Abanany

“Mieliśmy niemałą tremę, bo to był debiut. Poranek raczej nie nastrajał optymistycznie, ale nikt nie brał pod uwagę rezygnacji. Opłaciło się! Powitała nas wspaniała atmosfera wydarzenia. Biegłem pierwszy – myślałem, że uda się wypracować dobry start dla zespołu, ale zanim ponad 7000 zawodników rozciągnęło się wzdłuż trasy i zrobiło trochę miejsca na sprint, minęło trochę czasu. Ostatecznie uplasowaliśmy się na 611 miejscu na 1500 startujących drużyn, co jest świetnym wynikiem” – mówi kapitan drużyny Abanana Advertising i jednocześnie nasz New Business Manager, Marcin Jaśko.

tabela wyników

Trasa prowadziła z rynku przez ul. Sławkowską, Planty, ścieżki wokół Wawelu oraz ul. Grodzką aż do miejsca startu i jednocześnie strefy zmian, ponieważ Poland Business Run to bieg sztafetowy. Tak wypowiada się o wydarzeniu jeden z członków naszej agencyjnej drużyny, Paweł Moś:

“Sama trasa i bieg były bardzo przyjemne, pomimo wcześniejszej ulewy. Wzdłuż drogi na Plantach i przy Wiśle zagrzewał nas doping kibiców, szczególnie tłumnie zebranych na krakowskim Rynku. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z naszego sportowego debiutu jako Abanana. Każdy uczestnik dostał też na końcu biegu medal – to satysfakcjonujący i mobilizujący gest, kiedy wraca się do domu zmęczonym po tylu emocjach, ale i naładowanym pozytywną energią. Dla mnie i tak najważniejsza była charytatywna idea Business Run – dla uczestników to tylko 3,8 km, a dla potrzebujących wsparcie w postaci rehabilitacji, nowych sprzętów czy protez, które umożliwiają im normalne funkcjonowanie”.

ekipa Abanany po biegu

Agencja Abanana wsparła Poland Business Run 2019 stworzeniem chatbota, który usprawniał komunikację uczestników oraz organizatorów, odpowiadając na powtarzalne, choć nieoczywiste pytania dotyczące organizacji biegu.

 

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x