Doświadczenia, labber.pl - ogólne, Omówienia projektów, Z życia firmy eura7

Podsumowanie roku 2012 w agencji Eura7

Rok 2012 Eura7 z pewnością zaliczy do udanych, ponieważ obfitował w wiele skutecznie zrealizowanych projektów. Z niektórymi, jak na przykład z organizacją Internet ASAP – pierwszej i jedynej tego typu w Krakowie konferencji na temat marketingu internetowego – agencja zmierzyła się po raz pierwszy, inne natomiast były efektem wypracowania długotrwałych relacji z Klientami.

labber.pl

Eura7 potwierdziła swoje kompetencje w zakresie obsługi firm deweloperskich, między innymi, utrzymując stałą współpracę z Echo Investment – liderem w tej branży. Realizacją serwisu apartamentowca Piano House agencja rozpoczęła współpracę z Icon Real Estate. Do klientów agencji dołączyła również Grupa IVS, a stałą współpracę z Eura7 nawiązały: IKEA Janki, IKEA Targówek, IKEA Poznań, Bonarka City Center z Krakowa oraz Solaris Center z Opola.

Do portfolio Eura7 dołączyła marka ActivLab – agencja jest odpowiedzialna za stworzenie nowego serwisu internetowego, dedykowanego zarówno sportowcom, jak i osobom, którym zależy na poprawie swojej kondycji, a także za komunikację Marki w serwisie Facebook.

Rok 2012 zaowocował też rozpoczęciem realizacji dużych projektów internetowych dla marek Iglotex, Śnieżka oraz Acryl-Putz.

Agencja wzmocniła swoją pozycję w mediach społecznościowych, pozyskując szereg nowych Klientów do stałej obsługi w zakresie marketingu oraz komunikacji w serwisach społecznościowych. Portfolio agencji poszerzyli, między innymi, Klienci tacy jak IBSS BIOMED S.A., Zadane.pl, Noodle w Pudle. Do licznych sukcesów w social media należy zaliczyć skuteczne przeprowadzenie kampanii rebrandingowej w serwisie społecznościowym Facebook dla marki Horalky. Jej efektem była zmiana nazwy produktu na Góralki i pozyskanie do końca roku łącznie ponad 550.000 Fanów.

Agencja coraz częściej angażuje się również w kampanie społeczne. W minionym roku została nominowana do nagrody Effie Awards za kampanię zrealizowaną wspólnie z Fundacją Mamy i Taty – „Rozwód – Przemyśl to!”. W 2012 roku agencja odpowiadała też za komunikację kampanii „SM – Walcz o siebie!” w serwisie Facebook.

W 2012 roku Eura7 rozpoczęła budowanie kompetencji z zakresu ATL. Wynikiem realizacji planów rozwojowych w tym zakresie było stworzenie koncepcji kreatywnej kampanii promocyjnej Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013. Agencja zaczyna również realizować działania z szeroko rozumianego BTL – na tym polu może pochwalić się zrealizowanymi projektami dla Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, sklepu IKEA Targówek oraz marek Verbena i Góralki.

Katarzyna Zemlik,
Marketing & PR Manager
e-mail: katarzyna.zemlik@eura7.com
tel. +48 728 838 144
www.eura7.com

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x