Doświadczenia, Najnowsze

Ponad 300 osób podczas IV edycji EKG Reklamy

Za nami już IV edycja EKG Reklamy organizowana przez Fabrykę Magika. Event branży reklamowej skierowany do pracowników działów marketingu, promocji i HR zgromadził w tym roku łącznie ponad 300 fascynatów marketingu w Katowicach oraz Krakowie.

Łukasz Wołek, CEO Grupy Eura7 oraz prezes Viscale podzielił się z publicznością prezentacją Skuteczne programy lojalnościowe. Pozostałymi gośćmi wydarzenia byli Kamil Kozieł z prezentacją: Jak decyduje Twój klient? – Dlaczego znajomość ekonomii behawioralnej poprawi Twoje wyniki w pracy? oraz Marcin Korczyk Pan Tabletka”, który omówił temat: Współpraca z influencerami – jak robić to lepiej?

Po dwuletniej przerwie wraca EKG reklamy, wraca na nie również Grupa Eura7. Nasze uczestnictwo w tegorocznej edycji było drugą z kolei obecnością firmy w tym niezwykłym cyklu konferencji. Po III edycji nie miałem najmniejszych wątpliwości co do oceny tego projektu: to świetna okazja do poszerzenia swoich horyzontów, spotkania nowych ludzi z branży, zaczerpnięcia wielu inspiracji. Jeśli chcemy podążać za światowymi trendami, musimy uczestniczyć w eventach, podczas których najnowsza wiedza konfrontuje się z praktyką. Jest to pewien rodzaj inwestycji w nasz biznes – twierdzi Łukasz Wołek. Dostrzegamy współcześnie otwartość na nowe formy współpracy oraz akceptację zróżnicowanych działań marketingowych. Mam na myśli szeroko rozumiany influencer marketing, najnowsze narzędzia do organizowania loterii online, jak stworzony przez nas LosoFUN, oraz bardziej tradycyjne, ale wykorzystujące najnowsze zdobycze techniki programy lojalnościowe” – dodaje CEO Viscale, która odpowiedzialna jest za wdrażanie, rozwijanie i rozliczanie tego typu działań.

 

EKG Reklamy to wydarzenie dla wszystkich osób zainteresowanych marketingiem, a szczególnie budowaniem bezpośrednich relacji z klientami i partnerami biznesowymi. W trakcie eventu uczestnicy otrzymali sporą dawkę przydatnej wiedzy o aktualnych trendach, mieli okazję sprawdzić nowości z rynku oraz powymieniać się doświadczeniami. A wszystko to w kameralnej atmosferze w towarzystwie dobrej kuchni Mikołaja Reya. 

Oferty pracy w marketingu można znaleźć na stronie Jooble.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x