Facebook, labber.pl - ogólne, Omówienia projektów, Z życia firmy eura7

Powiemy Ci, jak skutecznie angażować w komunikację z marką

W Eura7 wiemy, jak być skutecznie angażować w kontakt z marką w Internecie. Wiedzę tę wykorzystujemy w działaniach komunikacyjnych dla naszych Klientów, a także chętnie się nią dzielimy – w świecie realnym i w sieci. Co mamy do powiedzenia i gdzie można z nami porozmawiać? Szczegóły poniżej.

Od początku lutego na Facebooku trwa Wafelkowa Rewolucja. Za kampanię związaną z rebrandingiem wafelków Góralki odpowiada Eura7. Dotychczas Góralki zgromadziły już ponad 200 000 fanów, a fanpage marki jest jednym z najskuteczniejszych polskich fanpage’y wg Fanpage Trends Luty 2012. więcej

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x