Artykuły, Ciekawostki branżowe, Doświadczenia, Popularne

Poza domem z różnicą – kampanie reklamowe tak kreatywne, że przyciągają wzrok

Kampanie reklamowe mają ogromne znaczenie dla dzisiejszych marketing managerów. Wśród różnych form promocji, reklama zewnętrzna wyróżnia się swoją skutecznością i możliwościami przyciągania uwagi potencjalnych klientów. Jednym z podgatunków OOH (out-of-home) reklam, które wywołują duże emocje i niosą ze sobą ogromny potencjał entuzjazmu, są reklamy umieszczone na taksówkach.

W artykule Friedricha Tromma, założyciela TryNoAgency, przyglądamy się kilku przykładom kampanii reklamowych w taksówkach, które nie tylko przyciągają wzrok, ale także zaskakują kreatywnością i innowacyjnością.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x