Doświadczenia, Pozycjonowanie

Pozycjonowanie – modele biznesowe

Tym krótkim artykułem chciałem zadać pytanie czytelnikom Labbera na temat modelu biznesowego przy usłudze pozycjonowania.

Na początek kilka ważnych informacji związanych z pozycjonowaniem. Pozycjonowanie nie jest jednorazową usługą. Wymaga stałego kontrolowania pozycji strony w wyszukiwarce i szybkiego reagowania na zmiany. Co więcej, dla fraz o dużej konkurencji wymaga ciągłej pracy w Internecie. Pozycjonowanie zaczyna się od przeprowadzenia audytu pozycjonowanej strony. Audyt ma na celu przedstawienie aktualnej sytuacji strony: jakości optymalizacji oraz ilości i jakości linków zewnętrznych prowadzących do strony. Na tej podstawie możliwa jest precyzyjna wycena prac związanych z pozycjonowaniem.

labber.pl

Pozycjonowanie zaczynamy od optymalizacji kodu strony. Kolejnym krokiem jest budowanie sieci linków, które będą wpływały na wartość strony, tym samym zwiększając jej pozycję w wyszukiwarce Google. Pierwsze efekty pozycjonowania możemy zauważyć po kilku tygodniach w postaci lepszych pozycji, większego ruchu na stronie i większej ilości zapytań ofertowych.

I teraz czas na pytanie:

{democracy:10}

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL