Doświadczenia, Facebook, labber.pl - ogólne, Nowinki techniczne, Z życia firmy eura7

Praktycy e-marketingu na konferencji Internet ASAP

W dniach 7-8 marca 2013 roku w Krakowie, już po raz drugi, odbędzie się konferencja Internet ASAP, skierowana do osób odpowiedzialnych za efektywność działań marketingowych w Internecie.

Internet ASAP to dwa dni prelekcji, warsztatów oraz dyskusji w kuluarach. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość kompleksowego zapoznania się z możliwościami i trendami w zakresie marketingu oraz promocji w Internecie, a także wymiany doświadczeń e-biznesowych.

labber.pl

Podczas konferencji eksperci będą dyskutować na temat praktycznych możliwości wykorzystania trendów w marketingu internetowym, a liczne case studies i konkretne przykłady z zakresu budowy wizerunku, zwiększania sprzedaży i marketingu w Internecie pomogą uczestnikom podejmować bardziej efektywne decyzje.

To jedyne takie spotkanie z praktykami branży marketingowej i największymi osobowościami polskiego i zagranicznego Internetu, które odbywa się w Krakowie. W roli prelegentów wystąpią między innymi: Paul Papadimitriou – doradca, analityk, założyciel Digital Intelligence, Lukas Maixner – współzałożyciel portalu Socialbakers.com, Natalia Hatalska – ekspert w dziedzinie alternatywnych form komunikacji marketingowej, Paweł Tkaczyk – ekspert w dziedzinie budowania silnej marki, Piotr Rudnicki – Account Strategist w Google Polska oraz dr Marek Borowiński – specjalista od Visual Merchandisingu oraz zwiększania sprzedaży.

Internet ASAP jest pozycją obowiązkową dla:
• brand managerów, marketing managerów, PR managerów, specjalistów ds. marketingu oraz właścicieli firm, które prowadzą działania w Internecie,
• marketerów, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami w marketingu internetowym,
• specjalistów, szukających praktycznych informacji o tym, jak skutecznie prowadzić działania marketingowe w Internecie,
• marketerów próbujących dotrzeć z przekazem marketingowym do kobiet i pracowników firm, które chcą podnieść sprzedaż w czasach kryzysu.

Oprócz części oficjalnej konferencji, okazją do nieformalnych dyskusji będzie – After Party dla uczestników konferencji.

Rejestracja na konferencję: http://www.internetasap.pl/wez-udzial/
Program konferencji: http://www.internetasap.pl/program/
Prelegenci: http://www.internetasap.pl/prelegenci/

Organizatorem konferencji jest Eura7 Sp. z.o.o.

Chcesz dołączyć do grona Partnerów Internet ASAP? Skontaktuj się z nami!

Katarzyna Zemlik,
Marketing & PR Manager
e-mail: katarzyna.zemlik@eura7.com
tel. +48 728 838 144
www.eura7.com

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL