Nowinki techniczne, Z życia firmy eura7

Flash przede wszystkim i nie dodawać „-ka” na końcu!

Lubimy realizować projekty we Flashu, o czym już nieraz informowaliśmy na łamach labber.pl. Dziełem zespołu Eura7 są między innymi:

Teraz wzmacniamy jeszcze naszą ekipę flashowców. W czerwcu dołączył do nas Michał Skawiańczyk, który rok temu odbywał w naszej agencji praktyki, wykazując się sporym umiejętnościami i talentem.

labber.pl

Michał objął stanowisko Junior Flash Developer‚a. Tym samym wzmocnił dział zajmujący się produkcjami w technologiach: Flash, Flex, PaperVision. Już niebawem światło dzienne ujrzą pierwsze produkcje zrealizowane przy współudziale Michała.

Obecność Michała w firmie nie jest przypadkowa. Agencja Interaktywna EURA7 spodziewa się znacznego wzrostu ilości realizacji w następnych kilku miesiącach. Wiele firm, które obawiając się recesji wstrzymały budżety na początku roku, teraz chce inwestować w Internet.

Stali czytelnicy będą go pamiętać z imprezy firmowej. Oto kilka zdjęć z owej imprezy:

labber.pl

… Michał od początku praktyk skupiał się na istotnych rzeczach…

labber.pl

Zdjęcie poniżej jest takie symboliczne. Witamy na pokładzie!

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x