Nowinki techniczne, Z życia firmy eura7

Flash przede wszystkim i nie dodawać „-ka” na końcu!

Lubimy realizować projekty we Flashu, o czym już nieraz informowaliśmy na łamach labber.pl. Dziełem zespołu Eura7 są między innymi:

Teraz wzmacniamy jeszcze naszą ekipę flashowców. W czerwcu dołączył do nas Michał Skawiańczyk, który rok temu odbywał w naszej agencji praktyki, wykazując się sporym umiejętnościami i talentem.

labber.pl

Michał objął stanowisko Junior Flash Developer‚a. Tym samym wzmocnił dział zajmujący się produkcjami w technologiach: Flash, Flex, PaperVision. Już niebawem światło dzienne ujrzą pierwsze produkcje zrealizowane przy współudziale Michała.

Obecność Michała w firmie nie jest przypadkowa. Agencja Interaktywna EURA7 spodziewa się znacznego wzrostu ilości realizacji w następnych kilku miesiącach. Wiele firm, które obawiając się recesji wstrzymały budżety na początku roku, teraz chce inwestować w Internet.

Stali czytelnicy będą go pamiętać z imprezy firmowej. Oto kilka zdjęć z owej imprezy:

labber.pl

… Michał od początku praktyk skupiał się na istotnych rzeczach…

labber.pl

Zdjęcie poniżej jest takie symboliczne. Witamy na pokładzie!

labber.pl

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL