Doświadczenia, Nowinki techniczne

Dlaczego warto zacząć od inwestycji w makiety funkcjonalne?

Zasada, że na początek warto samemu wypróbować dany produkt zanim się na niego ostatecznie zdecydujemy, sprawdza się także przy projektowaniu serwisów internetowych. Dawno minęły już czasy, kiedy warto było po prostu mieć swój serwis internetowy by uchodzić za nowoczesnego i umiejętnie wykorzystującego potencjał nowych technologii.  Dziś ważne jest by serwis internetowy był nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale też użyteczny. W tym miejscu dochodzimy do tego, jak ważne w procesie prac nad realizacją serwisu www jest zaprojektowanie interakcji i opracowanie makiet funkcjonalnych. Choć na ich realizację trzeba nieraz poświęcić dość dużo czasu, to na pewno taka inwestycja się opłaci.

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x