Z przymrużeniem oka, Z życia firmy eura7

Relaksująca gra w lotki lepsza niż taniec pogo w kuchni

Jako, że to Laboratorium Interaktywne, postanowiłem napisać na temat naszych doświadczeń związanych z odstresowywaczami. Nie będę ukrywał, że mamy w firmie LOTKI, które wykorzystujemy do zespołowej gry podczas ustawowych przerw w pracy. Stwierdzam tym samym, że jest to fajny sposób na chwilę odskoczni. Polecam!

labber.pl

labber.pl

labber.pl

Niestety nie wszystkie sposoby są trafne. Szczególnie nie polecam pogowania przy głośnej muzyce w kuchni, szczególnie, gdy w piekarniczku piecze się zapiekanka. Zdarzyło się, że zapiekanka się spaliła i wymagało to gaszenia. Wiecie co zrobiliśmy, zanim zaczęliśmy gasić piecyk??? Kto pamięta ze szkoły jak gasić pożary?

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL