Case Studies, Doświadczenia, Omówienia projektów

Case study: Serwis www Rezydencji Leśnych laureatem Webstar Festival 2011

Zrealizowany przez Eura7 serwis internetowy www.rezydencjelesne.pl został nagrodzony w konkursie Webstar Festival 2011 w kategorii „Usługi profesjonalne”.

labber.pl

CEL: Serwis dedykowany warszawskiej inwestycji mieszkaniowej Rezydencje Leśne.

Rozwiązanie: Strona podkreśla walory tej inwestycji i pozwala zapoznać się z jej szczegółami. Wszyscy zainteresowani znajdą tutaj szereg praktycznych informacji o lokalizacji inwestycji, szczegóły dotyczące poszczególnych willi wchodzących w jej skład i standardu ich wykończenia. Serwis zawiera także informacje o Echo Investment S.A., należącej do największych firm inwestycyjno-developerskich z polskim kapitałem.

labber.pl

W 2010 roku zdobywcą dwóch Webstarów (Webstar Internautów oraz Webstar Akademii w kategorii „Usługi profesjonalne”) była inna nasza realizacja dla Echo Inwestment – Kasztanowa Aleja (www.kasztanowaaleja.pl).

O Kliencie:
Deweloper Echo Investment S.A. to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL