Doświadczenia, Facebook, labber.pl - ogólne, Omówienia projektów, Z życia firmy eura7

Spotkaj się z nami na IAB Showcase 12 października!

Zmiany nigdy nie są łatwe. Bądźmy szczerzy, większość ludzi ich nie cierpi. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nowa odsłona Twojej marki nie spodoba się dotychczasowym klientom. Jednak czasem są niezbędne, a my dobrze wiemy jak je przeprowadzać. Chętnie pokażemy Ci jak przeprowadzić rebranding marki zyskując sympatię dotychczasowych klientów oraz zdobywając nowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć jak przeprowadzić rebranding marki w mediach społecznościowych, zapraszamy na IAB Showcase we Wrocławiu, już jutro, tj. 12 października. Na przykładzie zmiany nazwy wafelków Horalky na Góralki będziemy mówić o tym, jak przygotować społeczność na zmiany oraz sprawić by sami stali się ich ambasadorami.

Jeśli tego dnia akurat nie możesz pojawić się we Wrocławiu, wiesz gdzie nas znaleźć:

Zadzwoń: 12 292 33 33
Napisz: katarzyna.zemlik@eura7.com
Spotkaj się z nami:
ul. Spasowskiego 6/4
31-139 Kraków

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL