Abanana, Oferty pracy

Strateg Mediowy – oferta pracy w agencji Abanana

W Abanana wierzymy, że wyróżniająca się komunikacja marki wpływa na świadomość konsumentów. Dla naszych klientów poszukujemy rozwiązań, które nie tylko ładnie wyglądają, ale są głęboko osadzone w strategii, kulturze i zrozumieniu grupy docelowej.

Analizujemy dane i czerpiemy z wieloletniego doświadczenia zespołu, aby w partnerskich relacjach dostarczać naszym Klientom najlepsze projekty. Zajmujemy się komunikacją marketingową. Pracujemy dla marek takich jak Tesco, Sokołów, Cukier Królewski, Ludwik, Verbena, Śnieżka, Caparol, Oknoplast.

Aktualnie poszukujemy stratega mediowego, osoby z wszechstronną wiedzą w planowaniu i realizacji kampanii mediowych. Szczególną uwagę poświęcamy nowym mediom.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie strategii mediowych w digitalu i w mediach tradycyjnych.
  • Poszukiwanie nowych obszarów emisji reklam.
  • Realizacja kampanii mediowych, optymalizacja i raportowanie.
  • Konsultacje z klientami.
  • Wyjazdy służbowe.
  • Prezentacja media planów przed klientem.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w planowaniu mediów.
  • Wszechstronna wiedza z zakresu mediów digitalowych.
  • Kreatywne podejście do planowania mediów.
  • Odpowiedzialność i terminowość.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Wysoka kultura osobista.
  • J. angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • Aktywne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat (5 dni w tygodniu po 8 godzin)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności pracownika
  • Pracę w stabilnej firmie z 20-letnim doświadczeniem
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym mocne wsparcie wewnętrznego zespołu IT
  • Miłą, przyjemną, fantastyczną, prawie… studencką atmosferę pracy w klimatyzowanym biurze!
  • Szkolenia wewnętrzne, a po roku pracy dofinansowanie szkoleń zewnętrznych
  • Po okresie próbnym dostęp do pakietów medycznych PZU
  • Abyśmy mieli pewność, że przeczytałeś dokładnie ogłoszenie, wpisz w treści wiadomości ze zgłoszeniem słowo “Bizon”
  • Skrzynkę dobrego piwa na przywitanie :)

Zapraszamy do przesyłania CV na adres praca[małpa]abanana.pl w temacie wpisując „Strateg Mediowy”. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, których zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną do naszego biura.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x