Doświadczenia, Facebook, Z życia firmy eura7

Superpracownik Agencji EURA7 – konkursowa aplikacja na facebook.com

Ogłoszony dwa tygodnie temu konkurs na Superpracownika Agencji Interaktywnej EURA7 dobiegł końca. Zwycięzca konkursu – Błażej Balcerzyk – otrzymał kuchenkę mikrofalową, a odbierając nagrodę miło zaskoczył Pracowników Agencji i stwierdził, że mikrofalę zostawia w firmie. Tym samym nasza kuchnia wzbogaciła się o nową mikrofalę :) Gratulujemy i dziękujemy!

labber.pl

Konkurs „Superpracownik Agencji Interaktywnej EURA7” prowadzony był w serwisie  facebook.com za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, zaprojektowanej przez Pracowników EURA7. W głosowaniu mógł uczestniczyć każdy użytkownik pod warunkiem, że został wcześniej fanem, a właściwie, to wcześniej polubił (ach, te zmiany!) Agencję EURA7.

To pierwsza, ale nie ostatnia tego typu inicjatywa na Profilu Agencji, więc zapraszamy do śledzenia naszych facebookowych poczynań.  :)

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL