Artykuły, Ciekawostki branżowe, Najnowsze, Spoty reklamowe

Świąteczne spoty reklamowe – które kochamy, a które…?

Święta Bożego Narodzenia to dla wszystkich czas wyjątkowy, otoczony magiczną aurą bez względu na to, czy za oknami prószy śnieg, którego z roku na rok, niestety, coraz mniej. To przede wszystkim pełne radości i smakołyków chwile, które spędzamy w gronie najbliższych. Również przed telewizorami, a tam oprócz Kevina królują reklamy. Przyglądnijmy się im bliżej!

Może się wydawać, że coś, co należy do tradycji, bywa sztampowe i mało zaskakujące, bo powtarzalne. Otóż wcale tak nie musi być i chcemy Wam to udowodnić poprzez sporządzenie listy dziesięciu – naszym zdaniem – z różnych powodów nieoczywistych reklam, które zostały przygotowane z okazji zbliżających się coraz większymi krokami Świąt Bożego Narodzenia.

Nie, nie będzie kultowej ciężarówki Coca-Coli, ale też, aby nie było zbyt cukierkowo – połowa z tych reklam, według pracowników Grupy Eura7, zasługuje na „piątkę z plusem”, a druga połowa… no cóż, przekonajcie się sami. A jeśli jeszcze nie czytaliście artykułu przygotowanego przez naszych ekspertów Idealna kampania reklamowa na święta. Czy istnieje przepis na taką?, to zapraszamy do jego lektury, nie będziecie żałowali!

W takim razie zaczynamy, oto nasze TOP 5 reklam świątecznych:

I dodajemy Wam pięć, które… o tak, zwróciły naszą uwagę:

A Wy? Macie swoje ulubione reklamy czy taką dopiero zrealizujecie razem z nami?

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x
Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL