Eura7, Najnowsze, Z życia firmy eura7

Świętuj z grupą Eura7 dwudzieste urodziny

Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień – tak można powiedzieć, parafrazując legendarną już piosenkę Andrzeja Rosiewicza. I choć w przypadku człowieka 20 lat to niezwykle długi okres, w życiu spółki technologicznej – wielokrotnie więcej. Technologie stosowane w pierwszym roku działalności Eura7 i dzisiaj dzielą przysłowiowe lata świetlne.

Ukończenie dwóch dekad wymaga specjalnej oprawy, dlatego już dziś zapraszamy Was w imieniu zespołu Grupy Eura7 na urodzinowe spotkanie, które odbędzie się w krakowskim klubie The Stage przy ul. Łobzowskiej 3 w dniu 21 listopada o godz. 18.30.

Co w programie? O tym mówi CEO Eura7 Łukasz Wołek: “Pragniemy, żeby to wydarzenie miało charakter spotkania przyjaciół. Niektóre z naszych typowo profesjonalnych i biznesowych kontaktów przerodziły się w te o charakterze koleżeńskim lub wręcz przyjacielskim. Będzie nam niezwykle miło, jeśli podczas urodzin będziemy mogli wspólnie powspominać ten niezwykły, niekiedy wręcz szalony czas w życiu naszej spółki, ale też porozmawiać o najnowszych trendach w marketingu oraz IT. Grupa Eura7 zawsze charakteryzowała się chęcią rozwoju, wykorzystaniem najnowszych rozwiązań i to się nie zmieni w nadchodzącej przyszłości”.

PR manager grupy Eura7 – Maks Michalczak zapewnia: “Przed nami wieczór pełen muzyki i konkursów, w których nawiążemy do życia spółki oraz jej klientów i partnerów. Goście szukający wyzwań będą mogli rywalizować, grając w bilard, a Ci głodni nowości technologicznych przysłuchiwać się, a nawet brać czynny udział w dyskusji dotyczącej zmian i trendów we współczesnych technologiach”.

“Postanowiliśmy świętować w szerokim gronie. Chcemy się dzielić swoimi pasjami, wnioskami i przede wszystkim doświadczeniem razem z entuzjastami najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych współczesnego Internetu” – zachęca Tomasz Skrabalak, Managing Director Eura7.

Wydarzenia podczas urodzin:

 • Premiera raportu Młodzież, social media i marketing
  Prowadzący: Bartosz Dziedzic, PR Abanana
 • Gdzie byliśmy 20 lat temu?
  Prowadzący: Łukasz Wołek (CEO grupy Eura7), Maks Michalczak oraz Goście
 • Gdzie będziemy za dwie dekady? (panel dyskusyjny)
  Prowadzący: Łukasz Wołek (CEO grupy Eura7) oraz Goście
 • Traf siódemeczkę, czyli quiz z 20 lat życia grupy Eura7
  Prowadzący: Maks Michalczak oraz Bartosz Dziedzic
 • Bilard Show
  Gość: Łukasz Szywała, Mistrz i Rekordzista Świata w bilardzie artystycznym.

Ty też chcesz wziąć udział w dwudziestych urodzinach grupy Eura7? Wystarczy, że zapiszesz się na wydarzenie na Facebooku. Zrób to, w ten niezwykły wieczór będziesz mógł razem z nami spojrzeć wstecz i przed siebie w dziedzinach, które w błyskawiczny sposób się rozwijają i w takim tempie zmieniają nasze życie – zawodowe i prywatne. Serdecznie zapraszamy!

Do zobaczenia w czwartek 21 listopada o godz. 18.30!

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x