Nowinki techniczne, Z przymrużeniem oka, Z życia firmy eura7

Świętujmy razem Dzień Programisty!

Gospodarka naszego kraju oparła się recesji i dzięki temu w przyszłym roku możemy pozwolić sobie na podwyżkę podatku VAT. Nasi młodzi, zdolni programiści przyczynił się zaś do stworzenia programów komputerowych, pozwalających wprowadzić w mgnieniu oka każdą podwyżkę podatków potrzebną państwu. Dziś naród ma szansę im za to podziękować! Z uśmiechem na ustach świętujmy razem Dzień Programisty!

Programista

                                obrazek pochodzi z ali360.wordpress.com

W Agencji interaktywnej Eura7 Dzień Programisty niedawno hucznie świętował jeden z naszych teamów programistycznych, pracujących dzielnie dzień i tylko w dzień. W ramach ucztowania odnotowano spożycie kanapek i prawdopodobnie sałatki, sądząc po opakowaniu. Tak zawsze być powinno! Na bogato!

Tak na serio zaś to część nieprogramistyczna Eura7 składa części programistycznej Eura7, freelancerom i wszystkim, którzy programować „umią i lubią”, najlepsze życzenia sukcesów w pracy i poza pracą, atrakcyjnych obiektów na horyzoncie i kodu na widok którego cały świat będzie się ślinił bez przerwy. ;-)

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL