Doświadczenia, Nowinki techniczne, Z życia firmy eura7

Testy usability i CMSmanager

W związku z rozwojem naszego systemu CMSmanager postanowiliśmy przetestować jego użyteczność. W związku z tym w proces produkcji zaangażowliśmy nasz dział zajmujący się USABILITY. Po przeprowadzeniu testów będziemy znać te elementy, które mogą wydawać się nieintuicyjne. Dzięki zmianom jakie na tej podstawie wprowadzimy, nasz system będzie jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika.

labber.pl

Weź i Ty udział w testach!

W badanie usability chcielibyśmy zaangażować czytelników Labbera. Dlatego każdy, kto by chciał wziąć udział w badaniu i wypełnić test, proszony jest o przesłanie informacji na adres e-mail: info@eura7.com o treści:

temat: testy cms
treść: imię, nazwisko, firma / uczelnia

My wyślemy ankiety wraz z dostępem do wersji testowej systemu. Zapraszamy!

labber.pl

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL