Artykuły, Ciekawostki branżowe, Doświadczenia, Popularne

TikTok nadal rośnie i ewoluuje: Oto, co mówi najnowszy raport YouGov

Z najnowszego raportu YouGov wynika, że użytkownicy TikToka stale rosną i ewoluują. Obecnie aż 21% Amerykanów korzysta z tej aplikacji co najmniej raz w tygodniu. Danych dostarczył najnowszy raport YouGov, który opublikowano 17 maja 2024 roku. Raport ten dostarcza cennych spostrzeżeń dla marketerów, którzy starają się dotrzeć do młodszej grupy demograficznej.

Jak wynika z raportu, korzystanie z TikToka wzrosło czterokrotnie od 2021 roku. Choć platforma spotkała się z kontrolą prywatności i wpływami zagranicznymi, pozostaje ona potężną siłą w krajobrazie mediów społecznościowych. Jest to pozornie bezpośrednie połączenie z młodymi konsumentami, a zakaz zagraża postępom, jakie poczyniono w tej dziedzinie.

Chociaż rozmowy o zakazie TikToka odbywały się od czasów administracji Trumpa, nigdy nie były one bliższe rzeczywistości. Jednak pod koniec kwietnia prezydent Joe Biden podpisał ustawę, która zawiera klauzulę zakazującą platformy TikTok. Spółka-matka TikToka, ByteDance, ma dziewięć miesięcy na sprzedaż platformy amerykańskiej firmie lub zaprzestanie działalności w regionie. TikTok odrzucił ten wniosek i złożył pozew, próbując powstrzymać wyprzedaż.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x