Z przymrużeniem oka, Z życia firmy eura7

Transfer roku w branży interaktywnej – Albert Leśny w Eura7

Ja nie wiem, czy Eura7 jest atrakcyjnym miejscem pracy, ale coś musi być na rzeczy skoro takie osobistości jak Albert Leśny odchodzą z jednej z najlepiej prosperujących firm na świecie, a przechodzą do Eura7.

Albert Leśny dotychczas pracował jako rezerwowy renifer Świętego Mikołaja, a na co dzień pełnił funkcję Creative Toys Executive. Do jego zadań należało z początku projektowanie nowatorskich zabawek dla dzieci w wieku 6-8 lat, ale w ostatnich latach jego praca sprowadzała się do sprowadzania zabawek z Chin. 7 grudnia rozwiązał umowę ze Świętym Mikołajem i rozpoczął pracę w Eura7.

labber.pl

Albert Leśny objął w Eura7 stanowisko Public Relations and Events Manager. Do jego zadań będzie należał kontakt z mediami internetowymi oraz reprezentowanie agencji interaktywnej Eura7 na wybranych imprezach. Docelowo, znając doskonale rynek chiński, ma zająć się sprowadzaniem iPadów i iPhonów w bardzo dobrych cenach. Życzymy Albertowi samych sukcesów w Eura7!

labber.pl

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL