Z przymrużeniem oka, Z życia firmy eura7

Urodziny do kwadratu! :-)

Dawno, dawno temu, gdy sieć kojarzyła się wyłącznie z rybakami, na świat przyszło dwóch dzielnych śmiałków: Łukasz i Edi. Trenowani przez mentora sztuk Ajti (w skrócie IT) – mistrza Atari, postanowili rozpocząć krucjatę, która na zawsze miała zmienić oblicze komputerowego świata. Dziś obchodzimy rocznicę jej rozpoczęcia, czyli… Łukasz i Edi mają urodziny!

labber.pl

Edi zrzuca kilobajty

labber.pl

 Łukasz na łowach

Z okazji urodzin Łukaszowi i Ediemu zespół Eura7 życzy, by w sieci łowili same grube ryby, ponętne myszki oddawały im się bez wahania, a kursory zawsze stawały na wysokości zadania. :-)

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x