Doświadczenia, Facebook, Omówienia projektów

Wafelki Horalky zmieniają nazwę na Góralki – z agencją Eura7

1 lutego wafelki Horalky, których właścicielem jest koncern I.D.C. Polonia, zmieniły nazwę na Góralki. Rebranding potrwa do połowy roku i będzie wsparty m.in. działaniami w Internecie.

Działania komunikacyjne dotyczące rebrandingu wafelków będą miały miejsce przede wszystkim na Facebooku. Za kampanię interaktywną odpowiadać będzie agencja interaktywna Eura7.

labber.pl

Kampania w Internecie prowadzona będzie pod hasłem Wafelkowa Rewolucja! Oprócz działań na Like Page’u Marki, który zgromadził dotychczas ponad 170 000 fanów, został uruchomiony także nowy serwis www wafelków.

labber.pl

W działania związane z rebrandingiem zostali zaangażowani sympatycy marki, którzy już od połowy stycznia na Like Page’u wafelków Horalky byli przygotowywani na nadchodzące zmiany. W najbliższej przyszłości planowany jest także konkurs integrujący działania na FB z kampanią w serwisie YouTube.com.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x
Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL