Reklama, Z życia firmy eura7

„Witajcie w realu” już 3 czerwca!

3 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Witajcie w Realu”. Tym razem jego gościem będzie Marek Kasperski, specjalista ds. usability i user experience.

labber.pl

„Witajcie w realu” to cykliczne spotkania organizowane przez Koło Naukowe Elektronicznego Przetwarzania Informacji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, poruszające tematy związane z szeroko rozumianym Internetem oraz nowymi mediami.

Gościem najbliższego spotkania będzie Marek Kasperski, specjalista ds. usability i user experience, autor książek: „Projektowanie stron WWW. Użyteczność w praktyce” oraz „Sztuczna inteligencja”.

Sponsorem spotkania jest Agencja Reklamy Eura7, czyli my. ;-) Interaktywnie.com objęło patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Spotkanie odbędzie się:

3 czerwca, godz. 20
Centrum Kultury „Rotunda” (górna sala)
Kraków, ul. Oleandry 1
Wstęp wolny

Więcej na temat najbliższego spotkania:  http://wrealu.info/

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x