Doświadczenia, labber.pl - ogólne, Omówienia projektów, Reklama, Z życia firmy eura7

Zobacz panel dyskusyjny z poprzedniej konferencji Internet ASAP

Kolejna edycja konferencja Internet ASAP odbędzie się 21 i 22 maja 2015. Już dzisiaj zapraszamy do zapisywania się na przedsprzedaż wejściówek: www.internetasap.pl. Tymczasem przypominamy panel dyskusyjny na temat współpracy na linii marka – agencja – bloger.

W panelu wzięli udział: Edwin Zasada – blog zabijgrubasa.pl (laureat nagrody Blog Roku 2014 w kategorii „Pasje i twórczość” oraz wyróżnienie ze strony PZU), Artur Klęczar – szef marketingu marki Beskidzkie, Piotrek Ogiński – kanał Kocham Gotować, Konrad Conrad – Blog Experts i ja. Zapraszam do oglądania:

ASAP-panel-YT

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x