Ciekawostki branżowe, Doświadczenia, labber.pl - ogólne, Public Relations

Abanana członkiem BNI Vikings

Jako agencja interaktywna z osiemnastoletnim doświadczeniem wiemy, jak ważne są ciepłe kontakty oraz relacje biznesowe. Dlatego też jesteśmy członkami BNI Vikings – największej organizacji rekomendacji biznesowych na świecie.

Do grupy BNI przyjmowane są sprawdzone oraz rzetelne firmy. Cała idea organizacji opiera się na zasadzie Givers Gain, czyli ,,dający dostają (otrzymują)”. Dzięki współpracy z BNI przedsiębiorcy są w stanie sobie pomagać, przekazując kontakty innym przedsiębiorcom.

W każdej grupie istnieje tylko jedno miejsce dla poszczególnego rodzaju usług, a to powoduje, że firmy nie konkurują ze sobą, a uzupełniają się z innymi – mówi Łukasz Wołek, CEO Abanana i Eura7. Dzięki temu możliwe jest budowanie wspólnych interesów oraz wspólne zarabianie. Oprócz tego, że w grupie BNI polecamy siebie nawzajem, dużą korzyścią są wspólne szkolenia oraz możliwość wymiany doświadczeń i uczenia się od siebie.

 

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL