W dobie Internetu świat stał się jedną małą globalną wioską. Doskonałe kampanie internetowe, prowadzone przez agencje z różnych krajów, podbijają cały świat, wzbudzając zainteresowanie i zachwyt, często stają się hitem Internetu. Przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi można również prowadzić kampanię na odległość i znacznie zwiększyć zasięg komunikacji.


Dzięki narzędziu Hashlovers Abanana przeprowadziła kampanię dla marki Activlab Sport. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że kampania realizowana była na Instagramie w czasie trwania Super Bowl w USA, a agencja Abanana została wyróżniona przez amerykańską Akademię Sztuk Interaktywnych i Wizualnych nagrodą Davey Awards, Best In Show.

Nagrody nobilitują, wyróżniają spośród innych, budzą zainteresowanie branży. O Abananie dowiedziała się Ali Hemming z Utah w Stanach Zjednoczonych, która studiuje na Brigham Young University. – Bardzo chciałam odbyć marketingowy staż w Polsce, więc zrobiłam rozeznanie w Internecie. Szukałam agencji znanej na rynku amerykańskim, współpracującej z dużymi markami. Taką agencją jest Abanana, która pracowała z rozpoznawanymi na całym świecie firmami IKEA, Hugo Boss, a także z największymi polskimi markami. Jestem pod wrażeniem, jak kreatywne są pomysły i kampanie Abanany, wiem, że wiele wyniosę z tego stażu –  mówi o swojej decyzji Ali, która w krakowskiej agencji spędzi trzy miesiące.

A to dopiero początek działań zmierzających do zniesienia barier czasowych i przestrzennych w projektach Abanany.  – Już pod koniec maja odwiedzi nas grupa około 50 studentów z Uniwersytetu w Groningen w Holandii. To studenci, którzy na co dzień zajmują się komunikacją, mediami i IT, więc doskonale wpisują się w profil działania Eura7 oraz Abanana. Jak pokazuje przykład Ali, jesteśmy otwarci na współpracę z uczelniami z całego świata. Studenci, którzy wychowali się w odmiennej kulturze i mają doświadczenia z innych rynków, są wartościowym uczestnikiem naszych działań, a zarazem naturalnym ambasadorem Polski oraz naszej agencji – twierdzi Łukasz Wołek, CEO Eura7 i Abanana.

 

Oceń artykuł:

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym, lub szukasz agencji od komunikacji marketingowej, skontaktuj się z nami:

inst_150 Łukasz Wołek - CEO / Managing Director
mobile: +48 600 004 680
e-mail:


trackback

Dodaj komentarz

Pola wymagane

bezpłatne porady i nowości
e-marketingowe na twojej skrzynce
e-mail już za 5 minut
loader
Dziękujemy za dodanie e-mailaSprawdź swoją skrzynkę i aktywuj swój adres.
bezpłatne porady i nowości
e-marketingowe na twojej skrzynce
e-mail już za 5 minut
loader
Dziękujemy za dodanie e-mailaSprawdź swoją skrzynkę i aktywuj swój adres.