Oferty pracy

Chcesz pracę? Zadzwoń do Maćka! Szuka komunikatywnych.

Abanana Advertising (kreatywny zespół agencji interaktywnej Eura7) poszukuje osób, które doskonale radzą sobie w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, są towarzyskie, otwarte i uśmiechnięte. Praca polegać będzie na budowaniu relacji z osobami mającymi kontakt z  agencją: firmami, mediami, pracownikami, byłymi pracownikami etc.

abanana-telemarketer579

Jeżeli kręci Cię nawiązywanie nowych kontaktów, lubisz rozmawiać przez telefon i szukasz nowych wyzwań, zgłoś się do nas. Musisz mieć jednak przynajmniej minimalną wiedzę z zakresu marketingu i nowych mediów.

Pierwszy etap rekrutacji to… rozmowa telefoniczna. Twoim zadaniem jest dodzwonienie się do dyrektora działu client service naszej agencji – Macieja Turkawskiego – i przekonanie go dlaczego to Ty jesteś osobą, która powinna u nas pracować. Następnie dostaniesz dalsze wskazówki. Wejdź do gry! :)

Oferujemy STAŁĄ PRACĘ w centrum Krakowa (10 minut spacerkiem do Rynku Głównego), warunki finansowe proporcjonalne do osiąganych celów, realizację projektów dla znanych marek i bezpłatny udział w konferencjach i warsztatach Internet ASAP.

Słowa kluczowe: new business, obsługa klienta, telemarketing, account, public relations, impreza, konferencja, wódka, piwo, wino.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x
Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL