Abanana, Kampanie reklamowe

Abanana wspiera promocję makaronów Lubella Pełne Ziarno

Nowy, lepszy smak! To hasło nowej kampanii marki Lubella, promujące linię makaronów Pełne Ziarno. Agencja Abanana wsparła markę w ramach prac graficznych i tworzenia treści na landing page kampanii, który znajduje się w serwisie Uwielbiam.pl.

Staranna selekcja ziaren pszenicy, a także udoskonalony proces mielenia sprawiają, że makarony Lubella Pełne Ziarno są jeszcze smaczniejsze i delikatniejsze w smaku.

Promowana linia produktów jest bogata w białko, węglowodany, błonnik regulujący energię czy minerały takie jak żelazo, miedź i fosfor. Wszystko to razem sprawia, że makarony Lubella Pełne Ziarno stanowią idealny składnik spożywczy do wielu dań dla osób, które cenią sobie zdrowe – i proste! – posiłki.

Uwielbiam.pl to platforma z przepisami kulinarnymi, zrzeszająca zarówno entuzjastów szybkich i smacznych posiłków, jak i pasjonatów gotowania na wyższym stopniu zaawansowania. Przepisy i porady publikowane są w różnych formach – e-booków online, filmików czy nieskomplikowanych artykułów – które można udostępniać innym, a nawet tworzyć samodzielnie. Znajdują się tam również pomysły na rozmaite dania z wykorzystaniem makaronów Lubella Pełne Ziarno. Różne stopnie trudności oraz czas przygotowania dania, a także szeroki przekrój proponowanych smaków posiłków sprawiają, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x