Abanana, Najnowsze

Abanana wzmacnia dział Client Service

Do agencji komunikacji marketingowej Abanana dołącza nowa Account Manager – Aneta Wloczek, której zadaniem będzie kompleksowa obsługa klientów agencji, nawiązywanie stałych relacji, opracowywanie ofert przetargowych i dokonywanie wycen.

Wloczek poprzednio związana była z takimi agencjami jak Opus B, PromoAgency czy Schulz, gdzie również pełniła obowiązki związane z obsługą klienta. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, kierunku: ekonomia menedżerska. Pracowała dla Pudliszki, Jeronimo Martins, BOŚ Bank, Aviva, Nestle Polska, Bielenda, Lidl, Mitsubishi oraz ING Usługi Finansowe.

„Bardzo się cieszę, że na coraz trudniejszym rynku pracy udało nam się pozyskać tak wartościowego pracownika z doświadczeniem, jakie ma Aneta. Wierzę, że będzie dużym wsparciem dla całego zespołu Client Service Abanana i Eura7 oraz dla naszych klientów” – twierdzi Łukasz Wołek, CEO Abanana i Eura7.

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL