Abanana, Ciekawostki branżowe, Najnowsze, Omówienia projektów

Bonito.pl i Verbena, czyli słodka zachęta do czytania

Akcja przygotowana wspólnie przez Bonito.pl oraz Verbenę dobiegła końca. Każdy odbierający książkę zakupioną w Bonito.pl otrzymywał paczkę cukierków Verbena – Czarny Bez oraz specjalnie zaprojektowaną zakładkę – Verbenkę, która stała się prawdziwym hitem!

– Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z wyników przedsięwzięcia przygotowanego wraz z Bonito.pl. Sama należę do grupy, która nie wyobraża sobie jesiennego wieczoru bez dobrej książki. Dzięki tej inicjatywie osłodziliśmy czytelnikom lekturę wybranych książek cukierkami Verbena. To bardzo miły akcent całej akcji. Połączenie tradycyjnej książki z naszymi produktami niezwykle nas cieszy – twierdzi Aleksandra Kucała, Marketing Manager firmy ID.C. Polonia S.A., dystrybutor cukierków Verbena.

– Polacy znów rozkochali się w książkach, więc negatywny trend, jakim jest spadek czytelnictwa, ma szansę zmienić swoje oblicze. Na polskim rynku wydawniczym rokrocznie pojawia się około 35 000 nowych tytułów. Uważam, że każdy możne znaleźć książkę, która spełni jego oczekiwania, a jeśli przy zakupie czeka nas słodki i zdrowy upominek, to wszyscy mają powody do satysfakcji. O sukcesie akcji niech świadczy zadowolenie klientów wyrażone komentarzami w mediach społecznościowych – stwierdza Katarzyna Gruszecka – Kara, specjalista ds. marketingu Bonito.pl.

Co ma na myśli? Wystarczy spojrzeć na poniższe wpisy tych użytkowników Facebooka, którzy skorzystali z promocji przygotowanej przez obie firmy.

Do najchętniej kupowanych pozycji księgarskich w czasie trwania akcji Verbeny oraz Bonito należały: thriller Początek autorstwa Dana Browna, Labirynt duchów Carlosa Ruiza Zafona oraz powieść obyczajowa Nicholasa Sparksa We dwoje. W raporcie akcji należy zatem odnotować zwycięstwo beletrystyki, świat fikcji literackiej wciąż przyciąga atrakcyjną fabułą.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL