Doświadczenia, Eura7, Najnowsze, WWW

Brama Jury pokazuje swoje możliwości dzięki nowoczesnej stronie internetowej

Eura7 Sp. z o.o. z stworzyła stronę internetową dla galerii Brama Jury, która w Zawierciu stanie się pierwszym i największym centrum handlowo-usługowo-rozrywkowym, mieszczącym ponad 50 sklepów i zajmującym 15000 m2 GLA – powierzchni handlowej i usługowej.

Strona swoim designem nawiązuje do nowoczesnej architektury galerii. Efekt został osiągnięty dzięki połączeniu łatwych w odbiorze form graficznych oraz wyróżniającej się wizualizacji projektu. „Projekt został przygotowany w taki sposób, aby efektywnie wspomóc najem Bramy Jury w Zawierciu oraz działania komunikacyjnie firmy Master Management Group – dewelopera i inwestora projektu” – twierdzi Adam Fatyga, Account Manager Eura7.

Dodaje także: „Dziś przedstawia przede wszystkim samą inwestycję, ukazując możliwości i profity płynące dla najemców, nie zapominając oczywiście o przyszłych klientach. Następnie strona zostanie zaktualizowana stricte pod potrzeby przyszłych konsumentów”.

„Prace wdrożeniowe rozpoczęto tak, aby położyć nacisk na wymienione aspekty. Uwypuklono je w momencie tworzenia makiety oraz projektu graficznego. Nasz zespół odpowiadał za całość prac wdrożeniowych na etapie makiety, projektu graficznego oraz na etapie cięcia grafik i wdrożenia programistycznego” – kończy Maciej Rożański, IT Engineer Eura7.

Eura7 stworzyła również prosty i intuicyjny w obsłudze system zarządzania treścią (autorski system CMSmanager), który umożliwia łatwe i szybkie aktualizowanie treści zamieszczanych na stronie.

Brama Jury będzie pierwszym nowoczesnym centrum handlowo-usługowym z czterosalowym kinem Planet Cinema w Zawierciu. Na powierzchni 15 000 mkw. znajdzie się 50 sklepów znanych marek modowych, sportowych i obuwniczych. Ofertę uzupełni supermarket, sklep z branży RTV AGD, lokale z akcesoriami do domu oraz liczne punkty usługowe. Centrum będzie zlokalizowane przy ulicy Wojska Polskiego, głównej arterii miasta, która w przyszłości stworzy skrzyżowanie z planowaną zachodnią obwodnicą Zawiercia. Do dyspozycji klientów oddanych będzie około 500 miejsc parkingowych na zewnątrz obiektu. Ze względu na strefę rozrywkową z kinem i restauracjami, będzie to doskonałe miejsce na spotkania ze znajomymi i rodziną. Autorem koncepcji architektonicznej projektu Master Management Group w Zawierciu jest pracownia LW+ARCHITEKCI z Warszawy.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x
Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL