Z życia firmy eura7

Chałupy Welcome 2

„Welcome to IAB Beach Party, spotkanie odbędzie się o 20.30” .. rozpoczęło się jednak od razu, środowiska szybko się ze sobą zintegrowały. Inicjatywę przejęli Jarek i Dominik opowiadając wszystkim o IAB. Wszyscy byli mile zaskoczeni słysząc o planach IAB na najbliższe lata, a w szczególności na 2010 rok.

labber.pl

Warto wspomnieć o sponsorach wp.pl i gratka.pl, przedstawicieli których ciepło pozdrawiamy. Poza nimi pozdrawiamy i zapraszamy na południe: Implix (oraz krążące o chłopakach legendy;)) i web24 (Gdynia), MAD, Br-design, Zjednoczenie.com (Gdańsk), widzialni.pl (Poznań), Senitec Group (Koło) oraz wszystkich pozostałych..

labber.pl
od lewej: Jarek Sobolewski, Dominik Kaznowski, Kuba Dabkowski (implix), Michał Wojda

Impreza była bardzo udana i pewnie toczyła się do białego rana. Nasze szeregi zasilili okoliczni bywalcy, co dodało motywacji do dalszej zabawy :) Ostatni filmik na komórce pojawił się o 2.36 ;)

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl


Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL