Abanana, Eura7, Top 5, Z życia firmy eura7

Grupa Eura7 partnerem Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki

W środę 14 września Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie podpisała umowę partnerską z Grupą Eura7. Partnerstwo i współpraca obejmują jeden z kierunków studiów podyplomowych – grafikę reklamową.

„Dzięki wspólnym działaniom nowo powstały kierunek będzie odpowiedzią na zapotrzebowanie rynkowe, a słuchacze mogą liczyć na maksimum praktycznej wiedzy. Niezmiernie cieszymy się z tej współpracy i oczekujemy widocznych efektów wspólnych działań” – mówił tuż po podpisaniu dokumentów rektor WSEI dr Stanisław Kowalski.

Łukasz Wołek, CEO Grupy Eura7, dodaje: „Rynek nie znosi próżni, a dobrych specjalistów z kreatywnym podejściem nigdy nie jest zbyt wielu, dlatego cieszę się, że nasz zespół został doceniony przez kadrę naukową WSEI i będzie mógł wspomóc swoją wiedzą i doświadczeniem adeptów grafiki reklamowej. Tym samym stworzymy studentom perspektywę lepszego przygotowania się do przyszłego zawodu, a potencjalni pracodawcy z pewnością docenią fakt, że trafiają do nich projektanci graficzni, którzy mają za sobą kompleksowe przygotowanie do pracy. We współpracy z Eura7 wiedzę książkową wzbogacą praktyką, aby już na samym początku swojej zawodowej drogi mogli sprostać wyzwaniom tej branży”.

W ramach współpracy specjaliści Grupy Eura7 będą odpowiedzialni za konsultację programu studiów podyplomowych i zadań projektowych oraz zostaną włączeni do obron projektów końcowych.

Merytorycznym koordynatorem projektu, reprezentującym Grupę Eura7, jest Piotr Szmiłyk, Head of Art. „Kierunek został przygotowany w sposób nowoczesny. Cieszę się, że uwzględniono Design Thinking, czyli sztukę tworzenia nowych produktów i usług na podstawie głębokiego zrozumienia problemów i potrzeb użytkowników. Wierzę, że wykładowcy położą także nacisk na sugerowane przez nas kwestie związane z psychologią i samym procesem twórczym, a także podpowiedzą, jak poradzić sobie z wypaleniem zawodowym czy szczególnie często występującą u początkujących niemocą twórczą (syndrom białej kartki)”.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kierunku studiów podyplomowych grafika reklamowa, na który aktualnie trwa rekrutacja: https://podyplomowe.wsei.edu.pl/grafika-reklamowa/

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Nowa twarz w Abanana. Trafiłem tu z Ekstraklasy S.A., gdzie pracowałem na stanowisku managera ds. komunikacji. Poprzednio kierowałem biurem prasowym i odpowiadałem za politykę informacyjną Wisły Kraków. W klubie pracowałem od 2006 roku. Od lutego 2014 roku do lipca 2015 pełniłem funkcję rzecznika prasowego Białej Gwiazdy.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x