Reklama

Coca-Cola marką numer 1 w USA

CoreBrand opublikowało ranking najsilniejszych marek na rynku amerykańskim – „2008 Corporate Branding Index„. W czołówce klasyfikacji znalazły się: Coca-Cola, Johnson & Johnson oraz Harley-Davidson.

labber.pl

Puszka po puszce, aż na sam szczyt ;-)

Ranking CoreBrand jest opracowywany w oparciu o badanie postrzegania i świadomości marki przeprowadzane corocznie wśród 20% marketerów pracujących w największych amerykańskich korporacjach. Patrząc na jego wyniki wypada zapytać, czy Amerykanie w pracy zamiast tradycyjnej kawy wolą puszkę coli? Jak sądzicie?

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki
Mówię, co to ma być. Siadamy i robimy. To daje efekty. Wszyscy są happy. Drugiej takiej nie znajdziesz. Kreacja w Eura7.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL