Artykuły, Ciekawostki branżowe, Media społecznościowe, Social media, Z przymrużeniem oka

Crème de la News #1

Cześć! Nowa Abanana, nowy Spra…. tzn. nowe Crème de la news, czyli ci sami miłośnicy nowinek ze świata marketingu i technologii w nowym wydaniu! W pilotażowym odcinku w pierwszej kolejności wrócimy do zeszłotygodniowego Światowego Dnia Walki z Depresją, aby następnie zagrać w Dooma na kosiarce Husqvarny (serio!), przełamać stereotypy dotyczące zawodów wraz z easyJet, porozmawiać o propagowaniu siostrzeństwa z Answear.Lab oraz podsumować nowo zawartą współpracę Adidasa. Smacznej kawusi oraz ciasteczka i (przede wszystkim) udanej lektury!

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x