Z życia firmy eura7

Czy piwo, snowboard i mocne upadki odstresowują?

Chyba tak !!! Przynajmniej w poniedziałkowy wieczór część ekipy naszej agencji mogła poczuć wolność i wiatr w czapach zimowych podczas wspólnego wypadu do Białki Tatrzańskiej. Pogoda pomimo roztopów dopisała. Śniegu było sporo. Byli też Edi z żoną Moniką, Asia, Tomek L, Tomek S, Piotrek i ja. Jazda była zacna. Upadki mocne. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kiedy następny wypad? Mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie :).

W trakcie jazdy przeprowadzone zostało specjalne, mobilne szkolenie z zakresu obsługi klienta i przygotowywania ofert piekącej się jeszcze praktykantce Asi. Mam nadzieję, że niebawem powiemy, że jest już „świeżo upieczonym Junior Account Executive”.

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x