Z życia firmy eura7

Czy piwo, snowboard i mocne upadki odstresowują?

Chyba tak !!! Przynajmniej w poniedziałkowy wieczór część ekipy naszej agencji mogła poczuć wolność i wiatr w czapach zimowych podczas wspólnego wypadu do Białki Tatrzańskiej. Pogoda pomimo roztopów dopisała. Śniegu było sporo. Byli też Edi z żoną Moniką, Asia, Tomek L, Tomek S, Piotrek i ja. Jazda była zacna. Upadki mocne. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kiedy następny wypad? Mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie :).

W trakcie jazdy przeprowadzone zostało specjalne, mobilne szkolenie z zakresu obsługi klienta i przygotowywania ofert piekącej się jeszcze praktykantce Asi. Mam nadzieję, że niebawem powiemy, że jest już „świeżo upieczonym Junior Account Executive”.

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

labber.pl

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki
Jestem optymistą!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x