Ciekawostki branżowe, Media społecznościowe, Najnowsze, Social media

Dwa oblicza social mediów. Część 1: Kraina miodem płynąca

Witajcie w erze, w której relacje międzyludzkie opierają się na polubieniach i komentarzach, a nasi wirtualni przyjaciele są równie ważni, co Ci realni. Mówimy tu oczywiście o mediach społecznościowych, tym magicznym miejscu, gdzie zdjęcia kubka kawy i poranne selfie są wpisane w harmonogram dnia codziennego. Nie zawsze jest tak kolorowo, ale dzisiaj skupiamy się na korzyściach, jakie daje nam wirtualne środowisko. Spojrzymy na social media przez pryzmat samych superlatywów. Mimo często słyszanych, krytycznych głosów stały się one integralną częścią życia milionów ludzi na całym świecie. Nie zmienia to faktu, że te plusy poprzedzone są licznymi minusami (ale o tym już w następnym wpisie). Przejdźmy zatem do świata, w którym media społecznościowe są błogosławieństwem człowieka współczesnego. Oto 8 wybranych korzyści, które daje nam Internet:

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Webinar lojalnościowy
x