Abanana, Doświadczenia, Inspirujące Kampanie, Kampanie reklamowe, Omówienia projektów, Reklama, Top 5

Dziesiątki wideoprzepisów Uwielbiam.pl dzięki współpracy agencji Abanana z Grupą Maspex

Znajdź najlepsze przepisy z agencją Abanana!


Serwis Uwielbiam.pl wzbogacił się o przepyszne przepisy wideo. Krótkie materiały z przygotowywania kolorowych i smakowitych potraw wykonaliśmy w ramach współpracy z Grupą Maspex. W związku z tym (i dzięki temu), nasza ekipa znalazła się na najpyszniejszym planie filmowym, jaki można sobie wyobrazić, gdzie pod czujnym okiem specjalistów przygotowane zostało prawie 50 filmów.

46 filmów, czyli kilkadziesiąt wzbudzających apetyt i zachęcających do gotowania przepisów na proste, szybkie i wyśmienite potrawy. Na planie zdjęciowym reprezentowała nas Aneta, koordynując proces przygotowań i organizację pracy. Blaty kuchenne, na których wszelkie łakocie się mieszają, zamieniły studio filmowe w kuszącą zapachami kuchnię.

“Orientalna wołowina, tradycyjny polski rosół, a może apetyczna włoska pasta? Niezależnie od tego, na co akurat masz ochotę, na naszej stronie znajdziesz smaczne przepisy każdej kuchni świata – zarówno na śniadanie, na obiad, kolację. Nie zabraknie kulinarnych propozycji ani dla amatorów słodkości, ani dla tych, którzy zawsze liczą kalorie. Opisane w prosty i przystępny sposób, wzbogacone zdjęciami, przepisy kulinarne na uwielbiam.pl to twój najlepszy kuchenny pomocnik” – przeczytamy na portalu Uwielbiam.pl, teraz bogatszym o wideoprzepisy – “…z nami nauczysz się krok po kroku, jak tworzyć potrawy smaczne jak u mamy i wykwintne jak w restauracji. Sprawdź najlepsze przepisy na Uwielbiam.pl. Jedno możemy zagwarantować – z nami na pewno pokochasz gotowanie!”

W filmach, wśród makaronów, cukinii i awokado, przewijały się marki Lubella, Krakus i Kotlin, mieszane w zręcznych dłoniach prezenterki sztuki kulinarnej. Projekt, służący promocji serwisu Uwielbiam.pl realizowany był w listopadzie 2017 roku. Oficjalnie otworzyliśmy z tej okazji specjalny kącik kulinarny na profilu Abanana na Facebooku – pojawiają się tam szybkie, proste i rozkosznie słodkie przepisy. Jeżeli zaś zajrzycie na nasz kanał YouTube, znajdziecie je wszystkie!

Zapraszam zarówno tam, jak i na stronę Uwielbiam.pl!

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

bezpłatne porady i nowości
e-marketingowe na twojej skrzynce
e-mail już za 5 minut
loader
Dziękujemy za dodanie e-mailaSprawdź swoją skrzynkę i aktywuj swój adres.