Omówienia projektów

EFEKTowna strona

Do tej pory Eura7 projektowała strony dla innych. Doradzała im, co zrobić by internauci często je odwiedzali i na nie wracali. Tym razem role się odmieniły. Eura7 została swoją własną klientką. I wreszcie możemy ocenić jak wywiązała się z tego zadania. Ruszyła jej nowa strona WWW. A na niej totalne zaskoczenie! Na głównej stronie zamiast długich historii „od trudnych początków do sukcesu dzisiaj”, tak typowych dla witryn większości firm, od razu oglądamy efekty jej ponad ośmioletniego doświadczenia.

W końcu odwiedzający witrynę kierują się zasadą: pokaż mi co potrafisz, a powiem Ci, czy Cię zatrudnię. Mniej natomiast interesuje ich wnikliwe opisywanie, data po dacie, etapów rozwoju przedsiębiorstwa, ze wszystkimi szczegółami. Co nierzadko zamienia się w prawdziwe elaboraty. Dobrze mówić o sobie jest łatwo. Trudniej podeprzeć słowa przykładem.

Dlatego topowe miejsce na stronie zajmują najpiękniejsze projekty zrealizowane przez agencję. Wybranym towarzyszy filmik, a dla lubiących sobie poczytać – opis w formie case study. Gdy strona zawiera tak wiele różnorodnych elementów istnieje spore ryzyko, że stanie się zbyt chaotyczna i nieprzejrzysta. Ta witryna uniknęła tego błędu. Połączyła efektowność z funkcjonalnym i czytelnym layoutem. Spokojnie przeglądam dział Realizacje, w dowolnej chwili przechodzę do innego elementu i przede wszystkim: cały czas mam kontrolę nad tym, co robię na stronie.

www.EURA7.com

tworzenie stron www

Zapraszam Cię na mój podcast!

Bohaterem każdego odcinka podcastu jest nieoczywiste słowo lub skrót stosowany na co dzień w agencjach marketingu internetowego, którego znaczenie wyjaśniamy wraz z moim gościem rozwijając temat konkretnymi przykładami, dzieląc się danymi i dostępnymi narzędziami.

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL