Omówienia projektów

EFEKTowna strona

Do tej pory Eura7 projektowała strony dla innych. Doradzała im, co zrobić by internauci często je odwiedzali i na nie wracali. Tym razem role się odmieniły. Eura7 została swoją własną klientką. I wreszcie możemy ocenić jak wywiązała się z tego zadania. Ruszyła jej nowa strona WWW. A na niej totalne zaskoczenie! Na głównej stronie zamiast długich historii „od trudnych początków do sukcesu dzisiaj”, tak typowych dla witryn większości firm, od razu oglądamy efekty jej ponad ośmioletniego doświadczenia.

W końcu odwiedzający witrynę kierują się zasadą: pokaż mi co potrafisz, a powiem Ci, czy Cię zatrudnię. Mniej natomiast interesuje ich wnikliwe opisywanie, data po dacie, etapów rozwoju przedsiębiorstwa, ze wszystkimi szczegółami. Co nierzadko zamienia się w prawdziwe elaboraty. Dobrze mówić o sobie jest łatwo. Trudniej podeprzeć słowa przykładem.

Dlatego topowe miejsce na stronie zajmują najpiękniejsze projekty zrealizowane przez agencję. Wybranym towarzyszy filmik, a dla lubiących sobie poczytać – opis w formie case study. Gdy strona zawiera tak wiele różnorodnych elementów istnieje spore ryzyko, że stanie się zbyt chaotyczna i nieprzejrzysta. Ta witryna uniknęła tego błędu. Połączyła efektowność z funkcjonalnym i czytelnym layoutem. Spokojnie przeglądam dział Realizacje, w dowolnej chwili przechodzę do innego elementu i przede wszystkim: cały czas mam kontrolę nad tym, co robię na stronie.

www.EURA7.com

tworzenie stron www

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x