Facebook, Omówienia projektów

Eura7 dla Zumi.pl na Facebooku

Eura7 rozpoczęła współpracę z należącą do Grupy Onet.pl S.A. marką Zumi.pl w zakresie prowadzenia jej komunikacji na Facebooku.

Działania prowadzone przez agencję obejmują bieżącą komunikację na fanpage’u Zumi.pl, kampanię w linkach sponsorowanych oraz realizację i wdrażanie dedykowanych aplikacji (pierwsza z nich: „Znajdź na Zumi”). Działania odbywają się pod hasłem „Cała Polska blisko Ciebie”.

labber.pl

Główne cele komunikacji to zwiększenie świadomości i rozpoznawalności marki ZUMI w docelowej grupie odbiorców (kobiety i mężczyźni w wieku 15-44 lata), budowa stabilnej i aktywnej społeczności serwisu Zumi.pl w mediach społecznościowych oraz uzyskanie optymalnego poziomu konwersji w odniesieniu do podejmowanych interakcji.

labber.pl

Zumi.pl to serwis internetowy pozwalający szybko znaleźć i zlokalizować na mapie informacje na temat firm, instytucji, usług i obiektów w całej Polsce.

Za obsługę Klienta po stronie Eura7 odpowiada Asia Widacka.

Zapraszam Cię na podcast specjalistów z Grupy Eura7!

Razem z zespołem pomagamy firmom rosnąć. Ten cel osiągamy dzięki odpowiedniej strategii, nowoczesnym narzędziom i skutecznym działaniom marketingowym. Uwielbiamy łączyć nowe technologie, marketing i sztukę. Podobnie jak wyjątkowi goście, którzy w naszym podcaście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami!

Zobacz odcinki

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projekcie internetowym lub szukasz agencji specjalizującej się w komunikacji marketingowej - skontaktuj się z nami.

Zapisz się na biuletyn redaktora naczelnego
Łukasza Wołka. Bezpłatne porady
i nowości marketingowe oraz newsy
z Abanana i Eura7 na Twojej skrzynce e-mail
już za 5 minut!
Pole "imię" nie jest obowiązkowe, ale jeżeli chcesz, żebyśmy zwracali się do Ciebie po imieniu, podaj nam je :)
loader
Dziękuję za zapisanie się do
mojego biuletynu.
Otwórz teraz swoją skrzynkę mailową, potwierdź zgody i aktywację. Sprawdź proszę, czy mail ode mnie nie wpadł do spamu albo do ofert.
CEO Łukasz Wołek ŁUKASZ WOŁEK, REDAKTOR NACZELNY LABBER.PL
Webinar lojalnościowy
x